KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 17277024

nr 1727 7024

Kerstin Thorvall

(1925-2010), Sverige

Teckningar, 2 st, Signerad, daterad 87 cm, yttermått inklusive ram: 50x54 cm + 58x46 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 september 2025
kl 19:47:34

29/9 19:35:19 1      Vinnande bud

Kerstin Thorvall

Läs mer om Kerstin Thorvall